Karrier

Dinamikusan fejlődő árnyékolástechnikai cég keres árnyékolástechnikai szakembereket.

Árnyékolástechnikai szakemer

Feladatok

  • Redőny, szúnyogháló, napellenző, szalagfüggöny szerelése, önállóan

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány (gépjárművet biztosítunk)
  • Redőny, szúnyogháló, napellenző, szalagfüggöny szerelési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye

  • Pest megye területén.

  • Fényképes önéletrajzzal a karrier@redony-szereles.org email címen lehet.

Karrier Találatok a kifejezésre: (0 db)

Autentikus kubai salsa, bachata táncoktatás, hiteles forrásból. Táncolj úgy, ahogy mindig is szerettél volna.

Salsa táncoktatás Dunaújvárosban

Tanulj széles körben elismert oktatóinktól, szerezz rövid időn belül használható tudást melyet Magyarország, Európa és a Világ nagyobb városaiban egyaránt kamatoztathatsz. :) - Akár 3 hónap alatt élvezhető szintre fejlesztheted, és mindössze az első lépést kell megtenned.

Mást keresett?

Elérhetőségeink

Vegye fel velünk a kapcsolatot bármely elérhetőségünkön.

Redőny szerelés

Cégünk több, mint 20 éve javít, szerel és értékesít redőnyöket Magyarország egész területén. Számunka fontos a minőség és a szakértelem, hogy ügyfeleink minden igényének megfeleljünk.

MINŐSÉG ÉS MEGBÍZHATÓSÁG

Cégünk válogatott minőségi alkatrészekkel dolgozik és magas szakmai ismereteket követel meg munkatársaitól.